Усі на шопінг на фестиваль Dubai Summer Surprises!

Усі на шопінг на фестиваль Dubai Summer Surprises!

05 Червня 2017 16:36

З 1 липня 2017 року на всій території емірату Дубай буде проходити літній фестиваль знижок і розваг Dubai Summer Surprises. Грандіозні розпродажі в Еміратах триватимуть до 12 серпня. У святі знижок беруть участь торгові центри, розважальні заклади, тематичні парки і готелі курорту, що пропонують в літньому сезоні фантастичні акції і знижки.

 

«Dubai Summer Surprises» - один з головних торговельно-розважальних заходів в регіоні Перської затоки. Цей фестиваль став ідеальним місцем для проведення сімейного відпочинку і розваг в літній період. Вигідні покупки запропонують близько 6000 магазинів, що беруть участь в цьому щорічному заході. Крім розпродажів кожен торговий центр влаштовує розважальну програму для дітей будь-якого віку.

 

На фестивалі кожен житель і гість емірату Дубай зможе зануритися в приголомшливу атмосферу шопінгу, висококласних розваг і конкурсів з багатообіцяючими призами. Dubai Summer Surprises - це маса розваг для кожного!

 

Dubai Summer Surprises (DSS) був заснований в 1998 році в рамках позиціонування Дубая як напрямки для літнього відпочинку міжнародного рівня. Сьогодні фестиваль є одним з найпопулярніших подій річного календаря.