Парк розваг Warner Bros. World в Абу-Дабі!

Парк розваг Warner Bros. World в Абу-Дабі!

29 Серпня 2017 06:27

У 2018 році на острові Яс в Абу-Дабі з'явиться тематичний парк розваг Warner Bros World Abu Dhabi. Новий розважальний комплекс буде представлений шістьма світами: Метрополіс, Готем, натхненні супергеройський всесвіту DC; Cartoon Junction, Bedrock і Dynamite Gulch, в просторі яких працюватимуть 29 атракціонів і численні шоу.

 

Він стане єдиним у своєму роді тематичним парком світового рівня, що поєднує в собі ультрасучасні, захоплюючі атракціони, інтерактивний сімейний відпочинок, визначні пам'ятки і унікальні розважальні програми. Це феєричне місце для шанувальників супер-героїв і коміксів, де можна прогулятися вулицями разом з Суперменом або бродити по темних провулках міста Готем разом з Бетменом. Для більш юних відвідувачів передбачений яскравий світ анімації і мультиків Bugs Bunny, Scooby-Doo і інших знаменитих персонажів. Тут навіть можна буде досліджувати Bedrock - доісторичний світ птахів і динозаврів, який занурить їх у атмосферу сім'ї кам'яного віку Флінстоунов.

 

У проекті зведення парку розваг на острові Яс бере участь Warner Bros Consumer Products, DC Entertainment і Miral's Yas Island, провідний автор пам'яток в Абу-Дабі. Warner Bros World Abu Dhabi дозволить перетворити острів в один з десяти найпопулярніших центрів для сімейного відпочинку!