Аквапарк в німецькому парку відпочинку та розваг Європа-Парк

Аквапарк в німецькому парку відпочинку та розваг Європа-Парк

05 Червня 2017 16:22

У 2019 му році парк розваг Європа-Парк відкриє свій аквапарк. Німецький парк відпочинку в своєму розпорядженні близько сотні атракціонів на 95 гектарах. Власний аквапарк стане черговою новинкою розважального комплексу Європа-Парк, на зведення якого потрібно 2,5 року.

 

Німецький тематичний парк розваг Europa-Park побудує аквапарк в 50 км від Страсбурга, на південний - захід від міста Руст на 46 гектарах. Цей новий парк запропонує розваги на будь-який смак, як в приміщенні (водяні гірки), так і на відкритому повітрі (великий басейн).

 

Europa-Park також планує побудувати тематичний готель аквапарку, який повинен бути відкритий влітку 2019 року. У готелі будуть представлені 304 номери і люкси.

 

Найбільший парк розваг Німеччини регулярно оновлюється і постійно радує відвідувачів новими атракціонами, заходами та обдаровує чудовим настроєм круглий рік. У літній період Europa-Park відкритий з 1 квітня до 5 листопада з 9 ранку до 6 вечора, а в зимовий сезон з 25 листопада до 7 січня з 11 ранку до 7 вечора.