Art Afternoon Tea в лондонському готелі!

Art Afternoon Tea в лондонському готелі!

30 Травня 2018 08:38

На честь виставки робіт Огюста Родена в лондонському готелі Rosewood London проводиться серія чаювань. Готель розташований на High Holborn road недалеко від Ковент-Гардена.

 

У 2018 році було вирішено повторити торішню акцію, створивши програму чаювання за мотивами виставки робіт Огюста Родена в Британському Музеї. У минулому році в готелі було успішно проведено аналогічний захід, присвячений виставці робіт сучасних художників в Лондоні.

 

Чаювання відбувається в ресторані Mirror Room і починається з традиційного дії з шоколадним ласощами ручної роботи. Кожен учасник долотом вдарить шматочки від шоколадного бруска зі спеціями, квітковими пелюстками і зацукрованими фіалками. Відколені шоколадні шматочки, упаковані окремо в коробочку і запечатані сургучем зі знаком Rosewood London, вручаються його «співавтору» після чаювання.

 

У меню програми традиційні британські сандвічі, традиційні Сконе з кремом і лимонним мармеладом, а ще неймовірні десерти, натхненні роботами великого французького скульптора Огюста Родена: «Мислитель», «Бронзовий століття» і «Поцілунок».

 

Кожен тематичний десерт виконаний в своїй особливій техніці: «Мислитель» - шоколадний силует усіма відомої скульптури, встановлений на основу з шоколадного пісочного печива sable з шоколадним бісквітом і мусом Earl Grey від чайного будинку Mariage Frères; «Бронзовий вік» - шоколадно-горіхова оболонка, покрита бронзовою патиною, з начинкою з карамельного крем-брюле, «встановлена» на пісочне печиво і прикрашена їстівним логотипом Rosewood London; «Поцілунок», в основі якого бісквіт з білого шоколаду з желе з малини і рожевих пелюсток, втілений в абстрактної, але ефектною фігурі з переплетених пелюсток білого шоколаду, що обрамляють кульку з мармурового мусу в глазурі.

 

Меню Rodin Art Afternoon Tea діє в ресторані Mirror Room до 29 липня 2018, з понеділка по п'ятницю з 14:00 до 18:00 і з 12:00 до 19:00 у вихідні.