Проїдемося в метро-музеї Дубая!

Проїдемося в метро-музеї Дубая!

24 Березня 2014 13:24

Метро в Дубаї стане музеєм! В Дубаї станції метро перетворять на виставкові зали і приурочать це до фестивалю мистецтв Art Dubai 2015. Проект під назвою Dubai Metro Museum планують завершити протягом року. У нових виставкових залах буде розміщено витвори мистецтва з десятка музеїв!

Ініціатива по запуску Dubai Metro Museum належить прем'єр-міністру ОАЕ і правителю Дубая Мохаммаду бен Рашид Аль Мактуму. Прем'єр-міністр стверджує, що відкритий доступ до світових шедеврів мистецтва буде сприяти "взаємопроникненню культур та розвитку творчого потенціалу населення Дубая". 

Таким чином поїздка у дубайському метро може стати образотворчим та культурним дійством!

В першій фазі проекту приймуть участь чотири станції, кожна з яких буде присвячена певній темі: ісламське мистецтво і арабська каліграфія, найважливіші винаходи людства, сучасне мистецтво, а також мистецтво кіно.

Для інформації: метро в Дубаї, що відкрилось у 2009 році, признане найбільшим метрополітеном у світі, що працює без машиністів. Загальна протяжність двох гілок метро складає 75 кілометрів. На сьогоднішній день пасажирам доступні 48 станцій. Вартість проїзду як і в багатьох європейських країнах залежить від її дальності. За 2013 рік послугами дубайського метрополітену скористалося понад 137 мільйонів людей (приблизно 500 тисяч пасажирів на день).