Atlasjet UA - турецька "донька" буде літати в Україні

Atlasjet UA - турецька "донька" буде літати в Україні

03 Квітня 2014 10:18

В травні на український повітряний простір вийде нова авіакомпанія - Atlasjet Україна. Авіаперевізник має намір виконувати внутрішні та міжнародні рейси з київського Бориспіля, а такж зі Львова, Донецька та Одеси.

Презентація розкладу та відкриття продажу квитків відбудеться в першій декаді квітня. Спочатку авіакомпанія буде використовувати два літака А320. Поступово флот поповниться ще двома такими літаками.

Для своїх польотів авіакомпанія буде використовувати термінал В аеропорту Бориспіль. Тут будуть обслуговуватись як внутрішні, так і міжнародні рейси перевізника.

Atlasjet Україна буде працювати як класичний перевізник. Це означає, що всі послуги, включаючи харчування та перевезення багажу, входять у вартість авіаквитка. В літаках буде два класи обслуговування - економ та бізнес.

Авіакомпанія Atlasjet Україна була створена у 2013 році у Львові. В найближчі дні авіаперевізник очікує отримати сертифікат експлуатанта в Україні, що дозволить йому розпочати польоти. Серед зарубіжних напрямків авіакомпанії будуть міста Росії, Європи та Азії.