Гарний нічний свято Loi Krathong!

Гарний нічний свято Loi Krathong!

16 Листопада 2018 20:05

У Таїланді з 22 листопада 2018 року вночі дванадцятої повного місяця пройде знаменитий вогненний свято Loi Krathong. У день повного місяця жителі по всій країні виходять до водойм, оживає, завдяки свічок, прославляючи і хвалячи Богиню води.

 

З настанням ночі, коли на небі з'являється повний місяць, можна спостерігати чарівне дійство: тисячі човників з запаленими свічками заповнюють річку - це тайці пускають по воді свої Кратонг, загадуючи бажання. На фестиваль вогнів всі водойми країни заповнюються запаленими свічками і Кратонг. Фестиваль щорічно святкується по всьому Таїланду, а також в Лаосі і Бірмі (М'янма).

 

Проходить всю ніч безперервно, Лои Кратонг проходить на вулицях, заповнює серця неймовірно красивими ходами, концертами, театральними виставами та іншими народними гуляннями, а самі тайці в святковому одязі танцюють народні танці і співають. Небо здригається від барвистих дивовижних салютів і феєрверків.

 

Невід'ємний атрибут свята - Кратонг, човники з маленькими палаючими свічками на палубах. Кратонг можуть бути абсолютно різних розмірів і типів, що нагадують святкові торти або мініатюрні палаци - це справжні витвори мистецтва у формі квітки лотоса.