Захоплюючий свято феєрверків в Кельні!

Захоплюючий свято феєрверків в Кельні!

10 Липня 2017 14:21

Вечірнє зоряне небо німецького міста Кельн 15 липня буде прикрашено яскравими вогнями. На Рейні буде проходити щорічний велике свято феєрверків «Кельнські вогні». Фестиваль Kolner Lichter збирає велику кількість гостей і жителів міста, які з захопленням приїжджають спостерігати за унікальним захоплюючим спектаклем вогнів в небі з палуб десятків річкових кораблів і катерів.

 

Насичені яскраві феєрверки, бенгальські вогні та вогняні фонтани в Кельні перетворюють набережну в море вогнів і вражень, які супроводжуються нічним музичною виставою. Багатобарвні сполохи і іскри, вогняні фонтани і бенгальські вогні перетворюють набережну Рейну в море полум'я.

 

Продумана до дрібниць концертна програма та заходи в рамках шоу дозволить зануритися в казковий барвистий світ. Гості зможуть відвідати в будь-який час дня і ночі кафе, ресторани, магазини і навіть музеї міста. Місто під час свята висвітлюється великими і малими різнобарвними вогнями, які відбиваються у водах Рейну. Крім того, жителі міста запалюють ліхтарі і свічки всюди: в будинках, на вулицях і площах.

 

Але найдивовижніші моменти Кельнськіх вогнів - феєрверки, що організовуються у вечірній час на рухомих човнах, в районах Танцбрунен і Рейнпарке. А ще родзинкою фестивалю перед початком феєрверку є змагання з веслування на річці Рейн, які організовує Кельнський клуб з веслування.