Карнавал Санта-Крус-де-Тенеріфе розпочнеться 11 лютого!

Карнавал Санта-Крус-де-Тенеріфе розпочнеться 11 лютого!

02 Лютого 2015 15:33

Наймасштабніший карнавал у всій Європі Санта-Крус-де-Тенеріфе отримав статус свята міжнародного туристичного значення. У 2015 році відкриття карнавалу заплановано на 11 лютого і ознаменується вибором Королеви.
У Міжнародному центрі виставок і конгресів в столиці острова, місті Санта-Крус за почесний титул боротимуться 14 конкурсанток. 14 дівчат у вишуканих нарядах від світових дизайнерів будуть боротися за увагу глядачів і журі конкурсу, але тільки одна удостоїться честі стати Королевою і очолити карнавальні ходи і гуляння цього року. За гала-концертом послідують два тижні урочистих заходів, в яких візьмуть участь сотні тисяч людей.
Протягом цих двох тижнів кожен день і кожну ніч на спеціально обладнаних сценах в центрі міста будуть проходити виступи музичних колективів, DJ-сети, конкурси танцювальних та естрадних ансамблів, паради за участю карнавальних возів і рухомих платформ з музикантами, циркачами, мімами та рядженими, гуляння та інші традиційні карнавальні заходи. Найбільшого розмаху свято досягне в наступні дні: неділя 15 лютого (перший денний карнавал), вівторок 17 лютого (парад «Косо» - кульмінація Карнавалу), середа 18 лютого («Похорон сардини») і субота 21 лютого (другий денний карнавал).
Гості Тенеріфе, які опиняться на острові під час проведення Карнавалу, отримають чудову можливість приміряти маскарадний костюм, вжитися в новий для себе образ і влитися в традиційну атмосферу свяа.