Реєстрація на рейс за 14 днів до вильоту

Реєстрація на рейс за 14 днів до вильоту

31 Липня 2017 14:39

З 5 серпня 2017 року перевізник "Міжнародні авіалінії України" надасть можливість реєструватися на рейс за 14 днів до вильоту. Така можливість буде тільки у деяких категорій пасажирів, до них відносяться: пасажири бізнес-класу, преміум економ-класу, а також пасажири економічного класу, які оплатили вибір місця.

 

Решта пасажирів можуть реєструватися на рейс авіакомпанії за 48 годин до вильоту для більшості напрямків, також вибрати місце безкоштовно з решти доступними і згенерувати посадковий талон. Використання онлайн-реєстрації в разі подорожі тільки з ручною поклажею дозволяє пасажирам безперешкодно відразу пройти в зону контролю в більшості аеропортів.

 

Зверніть увагу, що авіакомпанія МАУ з 1 липня ввела платну послугу з роздруківці посадкового талона в аеропорту для пасажирів рейсів Київ-Рига і Рига-Київ. Збір за нововведений сервіс складе 20 євро за кожен посадковий талон. Дане правило згодом буде застосовуватися на всій маршрутній мережі авіаперевізника. Пасажири можуть і не платити новий збір, для цього необхідно пройти онлайн-реєстрацію.