Створюйте своє вино в Тоскані!

Створюйте своє вино в Тоскані!

19 Червня 2017 14:06

На честь відкриття нового літнього сезону тосканський готель колекції Baglioni пропонує гостям створити своє вино. Знаменитий винний льох Rocca di Frassinello пропонує гостям готелю створити ексклюзивний бленд вина по їхньому смаку. Всім бажаючим буде допомагати один з кращих італійських виноробів - Alessandro Cellai. Створене вино буде розлито на 300 пляшок з вашої персональної етикеткою.

 

Baglioni Resort Cala del Porto розташований в самому серці Тоскани, в витонченому порту Пунта-Ала, а також серед мальовничих соснових лісів Маремма курорту Cala del Porto. З тераси біля басейну відкривається чудовий вид на Тосканський архіпелаг: Ельбу, Монтекрісто і Черболі.

 

Rocca di Frassinello - перший льох з дизайном, розробленим відомим італійським архітектором Ренцо П'яно. Територія об'єднаного франко-італійського виноградника знаходиться в Маремма, на південному узбережжі Тоскани, всього в годині їзди від Пунта і займає 500 гектар.

 

Крім того, в Тоскані відкрився World Wine Town місто-музей, присвячений італійським винам. Місто, крім мультимедійного музею, присвячений історії виноробства, вміщує винну академію, кулінарну школу. А незабаром тут буде відкритий молодіжний кампус для тих, хто хоче познайомитися з виробництва вина. World Wine Town знаходиться в Казоні Уголино, на історичній фермі, що колись належала родині Делла Джерардеска.