Митний контроль на станції Київ-Пасажирський

Митний контроль на станції Київ-Пасажирський

11 Квітня 2019 20:02

Для поліпшення обслуговування пасажирів з 5 квітня в поїзді Київ - Варшава прикордонний і митний контроль замість станції Ягодин буде проходити на станції Київ-Пасажирський. Пасажири повинні зайняти свої місця в поїзді не пізніше ніж за 25 хвилин до його відправлення зі станції Київ - Пасажирський.

 

У зв'язку із зазначеними змінами з проведення прикордонного і митного контролю в поїзді № 67/68 Київ - Варшава частково змінився графік курсування поїзда. У квитках пасажирів поїзда № 67/68 Київ - Варшава зі станції Київ-Пасажирський вказано час відправлення 18:48 (замість 19:13 згідно з розкладом).

 

Зверніть увагу, що саме до цього часу пасажири поїзда повинні пройти митний контроль, здійснять працівники Державної фіскальної служби у вестибюлі вокзалу Київ-Пасажирський на виході до перону першої колії. Митники перевірять наявність квитків, паспортів, оглянуть багаж пасажирів. Після проходження митного контролю пасажирам буде дозволено пройти на перон і здійснити посадку. Прикордонний контроль буде здійснюватися безпосередньо у вагонах, на це передбачено технологічне час - 25 хвилин - до відправлення поїзда.