Попробуйте в новом дизайне

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!

Новини

Зміна тарифної політики Czech Airlines!

Зміна тарифної політики Czech Airlines!

23 Лютого 2015 16:27

З 25 лютого чеська авіакомпанія планує ввести ряд змін, що стосуються тарифів і норм перевезення багажу. Зокрема, з п'яти нинішніх тарифів авіаперевізника будуть діяти тільки три - Standard, Flexi і Business.
Перестануть діяти тарифи Plus, який передбачає штраф на внесення змін або повернення квитків, і тариф Promo, який не дає можливості обміну або повернення квитків.
Штраф за зміну дати перельоту 60 євро до вильоту, і 100 євро після вильоту, без можливості повернення, передбачений згідно з найдешевшим тарифним планом Standart. Крім того, тепер можна буде комбінувати тарифи, купуючи, наприклад, квиток туди за тарифом Flexi, а назад - Standart.
Czech Airlines також скасує правило мінімального терміну перебування для всіх напрямків, для яких діє принцип ціноутворення «політ в одну сторону», коли окремо куплені квитки в дві сторони стоять як один туди-назад.
Зміни торкнуться і норм перевезення багажу. Для пасажирів різних класів Czech Airlines надасть такі можливості:
- Standart - одне місце ручної поклажі вагою до 8 кг, безкоштовна норма багажу - одне місце вагою 15-23 кг.
- Flexi - одне місце ручної поклажі вагою до 12 кг, безкоштовна норма багажу - два місця вагою до 23 кг кожне.
- Business - 2 місце ручної поклажі загальною вагою до 12 кг, безкоштовна норма багажу - два місця вагою до 32 кг кожне.
Для тих пасажирів класу Standart, які не є учасниками клієнтської програми OK Plus, норма безкоштовного багажу зміниться з 23 кг на 15 кг. Норма в 23 кг збережеться для перельоту в Барселону, Брюссель, Бухарест, Франкфурт, Мадрид, Париж, Сеул, Варшаву і країни СНД.

comments powered by Disqus