Фестиваль піратів і принцес в Disneyland!

Фестиваль піратів і принцес в Disneyland!

25 Квітня 2018 10:18

У паризькому парку розваг Disneyland проходить музичний фестиваль піратів і принцес.

 

Disneyland Paris до 31 травня буде проводити нове музичне шоу Disney Pirate or Princess: Make your Choice! У розважальному проекті за участю більше 85 акторів діти і дорослі можуть зануриться в атмосферу казки, магії і авантюризму. Програма представляє світ протилежностей, з одного боку пірати-авантюристи і з іншого романтичні, рішучі принцеси. Будь-який бажаючий може взяти участь у масштабному інтерактивному шоу, примірявши образ одного з героїв Disney.

 

На зустрічі в павільйоні принцес і на обіді у Попелюшки Auberge de Cendrillon відвідувачі дізнаються про правила етикету, а шукачів пригод чекає величезний піратський корабель з трюмами і потайними кімнатами повністю в розпорядженні «розбійників».

 

Гостям шоу надається послуга Princess for a Day для створення зачіски і макіяжу, яка допоможе перевтілитися в улюблену героїню. Зробити ідеальний піратський грим можна на Землі пригод, доповнивши його костюмом з магазину Le Coffre du Capitaine.

 

Тут забезпечено веселощі для всіх. Бажаючі можуть відправитися на тривалу екскурсію з гідом по парку або на атракціони курорту, в спеціальні місця на нових шоу, а насолодитися обслуговуванням ресторанів Auberge de Cendrillon ( «В гостях у Попелюшки») і Captain Jack's.

 

Disneyland - місце, де збуваються мрії!