Літні сюрпризи в Дубаї!

Літні сюрпризи в Дубаї!

03 Серпня 2015 12:57

Dubai Summer Surprises – фестиваль шопінгу та розваг стартував в Дубаї! Фестивалль продовжиться до 5-го вересня 2015 року. 

В дубайському торгівельно-розважальному центрі Boxpark протягом всього фестивалю буде працювати спеціальна площадка Blocks, де діти зможуть створювати різноманітні фігури з різнокольорових кубиків Lego. А в моллі City Walk працює аттракціон Pixels in the City із розмаїттям електронних ігор.

В центрі Mirdif City Centre до 7 серпня гості зможть насолодитися прем’єрними шоу Tweety&Silvester за участі улюблених дитячих героїв, а у Mercato Shopping Mall до 29 серпня будуть проходити виступи ілюзіоністів Roaming Act.

Критий розважальний центр Modhesh World, що знаходиться в Дубайському міжнародному виставковому центрі, до 29 серпня пропонує близько 100 різноманітних атракціонів, в тому числі живий куточок Pet Zone, розважальні шоу, електронні та активні ігри. 

В рамках фестивалю також проводиться акція "Shop-a-Surprise" з привабливими знижками на товари в бутіках та моллах. І, за традицією, всі бажаючі можуть прийняти участь у лотереї "Shop together. Win together" та виграти автомобіль Infinity, при покупці на 200 дірхам ($54) в магазинах-учасниках акції (всі великі торгівельні центри Дубаїв).