Енергійний барвистий фестиваль Junkanoo на Багамах!

Енергійний барвистий фестиваль Junkanoo на Багамах!

19 Грудня 2016 15:18

Щорічне барвисте дійство під назвою Junkanoo оточить яскравими емоціями жителів і гостей з 26 грудня по 1 січня. Свято збігається зі святкуванням Нового року та Різдва і проходить на островах Нью-Провіденс, Бол. Багама, Ельютера, Біміні і Абакос.

 

Набережна в затоці Нассау щороку заливається світлом під час фестивалю Junkanoo. Зимовий парад проводиться за участю виряджених відвідувачів з піснями і танцями під ритмічний акомпанемент барабанів, дзвіночків і дудок. Junkanoo схожий на орлеанский Марді-Грас і на карнавал в Ріо, але є і свої особливості. Учасники параду об'єднуються в групи, кожна з яких відображає конкретну тему. Їх костюми, танці і музика - все підпорядковане обраній темі. Наприкінці параду судді вибирають кращих. Основні три категорії - найкраща музика, кращі костюми і краще загальне враження.

 

Для свята обов'язкові яскраві костюми і маски; гучне і ошатне хід починається рано вранці, майже вночі, і триває до 10 ранку. Ритмічна музика і запальні танці настільки привабливі, що натовпи глядачів танцюють разом з учасниками. Урочистості тривають цілий тиждень, потім кращі музиканти, танцюристи, співаки та, звичайно, володарі найкрасивіших нарядів отримують спеціальні призи.

 

Запалюйте разом з нами на костюмованому фестивалі Джункано!