Знаменитий фестиваль тюльпанів у Канаді!

Знаменитий фестиваль тюльпанів у Канаді!

03 Травня 2018 09:16

З 11 по 21 травня, в період цвітіння тюльпанів, Оттава перетвориться в квіткову столицю світу. На щорічний Канадський фестиваль тюльпанів, як на один з найкрасивіших свят у світі, з'їжджається понад мільйон туристів.

 

Щорічне відкриття квіткового свята починається з дивного Бала тюльпанів, де моделі радують відвідувачів незвичайної одягом з тюльпанів. Кром того, парад моделей доповнює танцювальне шоу і міські дегустації кращих страв різних країн світу і кращого шампанського.

 

Після квіткового балу за спеціальною програмою можна відправитися в подорож по Оттаві і її околицях, а також своїми очима побачити пишність квітучих тюльпанів. Набережні Рідо і поля навколо міста в цей період усіяні різними сортами тюльпанів.

 

До речі, історія Канадського фестивалю тюльпанів не менш цікава, ніж сам свято. Під час Другої світової війни, коли Канада на свій страх і ризик надала притулок королівського дому Нідерландів, саме тут народилася нідерландська королева Маргрієт. Але тільки, щоб стати справжньою королевою, Маргрієт повинна була народитися виключно на території рідної країни і тоді Канадський уряд дуже витончено дозволило цю складну проблему, написавши спеціальний указ, за ​​яким кімната госпіталю, де з'явилася на світ Маргрієт, була оголошена територією Нідерландів.

 

Після завершення Другої Світової, по поверненню королівської сім'ї на батьківщину, принцеса Юліана в подяку вислала канадцям в Оттаву сто тисяч цибулин тюльпанів. Традиція щорічно відправляти в Оттаву по двадцять тисяч цибулин тюльпанів збереглася і донині. Канадці, гідно приймаючи незвичайний подарунок, посадили тюльпанами всі вільні землі країни.

 

Щовесни Оттава перетворюється в чарівне місто тюльпанів!