Плата за роздруківку посадкового талона в аеропорту

Плата за роздруківку посадкового талона в аеропорту

19 Червня 2017 14:07

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" з 1 липня вводить платну послугу з роздруківці посадкового талона в аеропорту для пасажирів рейсів Київ-Рига і Рига-Київ.

 

Збір за нововведений сервіс складе 20 євро за кожен посадковий талон. Дане правило згодом буде застосовуватися на всій маршрутній мережі авіаперевізника. Пасажири можуть і не платити новий збір, для цього необхідно пройти онлайн-реєстрацію. Реєстрація для рейсів Київ-Рига і Рига-Київ відкривається за 48 години до вильоту, і можна роздрукувати посадковий талон або зберегти його на мобільному пристрої.

 

Прі не проходженні самостійної онлайн-реєстрації, але коректному введенні всіх паспортних даних в процесі бронювання, система зареєструє пасажира автоматично за 12 годин до вильоту і відправить посадковий талон на електронну пошту.

 

За допомогою онлайн-реєстрації в аеропорту не пізніше ніж за 1 годину до вильоту пасажир може змінити місце в салоні літака. У Борисполі і Ризі все служби аеропортів приймають і паперові та електронні версії посадкових талонів МАУ.