Флорентійський Hotel Lungarno знову відчинить двері після реновації

Флорентійський Hotel Lungarno знову відчинить двері після реновації

29 Травня 2017 12:54

Класичний флорентійський готель Hotel Lungarno, що належить родині Феррагамо, після піврічної реновації з 1 червня 2017 року почне приймати гостей. Готель Lungarno у Флоренції придбав новий оновлений вигляд, завдяки натхненному відомому дизайнерові Мікеле Бона, творцеві всіх інтер'єрів готелів Lungarno Collection.


Hotel Lungarno був першим готелем, інтер'єр якого розробив архітектор і дизайнер інтер'єрів Мікеле Бона, тому в проекті реновації відображена вся пристрасть і ніжність відтворення харизми італійського міста - Флоренції. На честь відкриття Hotel Lungarno після реновації, гості можуть скористатися спецпропозицією готелю «Велике відкриття» і забронювати номер за спеціальною ціною.


У розпорядженні гостей 65 розкішних, повністю відреставрованих, номерів і люксів, виконаних в стилі епохи Відродження. Готель розташований в декількох кроках від найвідоміших місць і пам'яток Флоренції, а також менш ніж в 100 метрах від моста Понте-Веккьо. Кожен зможе гідно оцінити унікальну сучасну атмосферу готелю і чудовий вид на річку Арно і міст Понте-Веккьо, який відкривається з нього.