Райський куточок з бамбука під назвою Keemala Eco Resort

Райський куточок з бамбука під назвою Keemala Eco Resort

06 Березня 2017 15:10

Еко-готель в Пхукеті відкрив сої двері для поціновувачів райського відпочинку серед буйства зелені. Готельний комплекс складається чотирьох унікальних вілл, створених з екологічних матеріалів, за основу взято бамбук.

 

До послуг гостей просторі номери та вілли в стилі острова з чудовим видом на Андаманське море. Одні номери розташовані на землі, інші нагадують кокони або пташині гнізда на деревах. Плетені меблі, натуральна деревина і камінь створюють враження безпосередній близькості до природи. У кожному з номерів є свій відкритий басейн.

 

Комплекс Keemala Eco Resort також є прекрасна рестораном, в якому представлені страви місцевої кухні. Страви готуються з продуктів, які вирощуються в місцевому органічному саду.

 

Цей куточок для релаксу був створений компанією Space Architects і Pisud Design Company, яка відмінно попрацювала, розробляючи проект будівель, що потопають у зелені. Над комплексом працювали архітектори, натхненні легендою про чотирьох вигаданих кланах, які оселилися на острові в прадавні часи і сформували свої громади.