Готель Черногорія доповнений комплексом апартаментів з каскадними басейнами!

Готель Черногорія доповнений комплексом апартаментів з каскадними басейнами!

26 Червня 2017 13:46

В Тивате в червоне 5-зірковий готель Regent Porto Montenegro відкриється новий комплекс апартаментів Regent Pool Club Residences. Regent Porto Montenegro - це унікальна місце на побережжі Адріатики, це елегантний, розкішний готель у Черногорії, розташований в десяти хвилинах їзди від аеропорту Тівата. Новое роскошное дополнение к Regent Porto Montenegro буде доступно вже цього сезону.

 

Роскошний корпус готелю включає в себе 62 елегантно оформлених сьюта або стандартних номерів з видом на гори або море. Велика кількість номерів та сюетів мають потрійні тераси, оформлені в стилі італійської Ривери. Всі номери оснащені сучасною технікою та мають елегантне меблів із чітко вираженою морською та яхтенною тематикою інтер'єру та дизайну.

 

Помимо сьютов, в апартаментах є чотири каскадних басейну з панорамними видами на марину і Которський затоку, а також 2 зони з камінами та 33 спеціальними факелами, розташованими на землі і створюючи чудове освітлення та атмосферу дивовижної уюти. Гості готелю Regent Pool Club отримають доступ до спа-центру Regent, де пропонується комплексний підхід до краси та здоров'я. А також приоритет при відвідуванні салонів, магазинів та т. Д. На території Порту Чорногорія.

 

Крім того, в найближчому майбутньому побудують ще дві будівлі, які разом складуть комплекси Regent Residences. В архітектурі цього нового крила переважають італійські мотиви сучасних забудов. Це пов'язано з тим, що протягом чотирьохсот років регіон, де побудований готель, входив до складу Венеціанської республіки.