У Сієні пройдуть знамениті скачки Palio di Siena

У Сієні пройдуть знамениті скачки Palio di Siena

26 Червня 2018 23:00

Традиційні італійські скачки в Сієні відбудеться 2 липня 2018 року. В італійському місті Сієна в Середні століття зародилася традиція проводити в місті скачки, що отримали назву Сієнського Паліо (Palio di Siena). Захід проходитиме на головній площі міста - Пьяцца дель Кампо. У місті на час події стікаються численні туристи саме для того, щоб приєднатися до цього гучного і всесвітньо відомому видовищу.

Скачки проходять не на іподромі, як звичайні скачки, а прямо на вулицях міста, по периметру головної площі Сієни, в центрі якої в цей час стоять глядачі. У кінному змаганні беруть участь 10 команд, які представляють 10 з 17 районів міста. Кожна має свій герб і виставляє на змагання одного наїзника.

Кожна контрада носить ім'я тварини або будь-якого предмета, а також славиться багатою історією, геральдикою і міфологією. Десять вершників-учасників під час сиенского середньовічного шоу одягнені в костюми традиційних кольорів своєї контрад, а прапори і герби контрад майорять на будівлі Палацу Комуни.

Виграє команда, кінь якої пробігла три кола по площі, навіть якщо вона прийшла до фінішу без наїзника. Переможець отримує спеціальний прапор, виготовлене для цього випадку, і 50 срібних монет, що відтворюють старовинні монети Сієнської республіки.