З балу на карнавал! Запальний карнавал самби в Бремені!

З балу на карнавал! Запальний карнавал самби в Бремені!

13 Лютого 2017 20:14

Найбільший музичний карнавал Німеччини під назвою «Bremer Karneval» стартує 17 лютого 2017 року. Щорічне свято самби в Бремені славиться своїми яскравими уявленнями і запальною музикою.
У дводенний період проведення свята в Бремен з'їжджаються танцюристи самби з усього світу і тисячі мандрівників можуть спостерігати і запалюватися божевільної енергетикою бразильського танцю.
 
Нестримний бразильський танець з'явився в Європі на початку 20 століття, але широку популярність придбав лише після Другої світової війни. Музично супровід танцю має характерний ритм, який створюється за допомогою барабанів і маракуй.
 
Незвичайне свято для Німеччини, що виник в 1985 року, за кілька років перетворився на справжній масштабний карнавал, а звуки самби ніколи не покидають старовинне місто. З року в рік все більше бажаючих приєднуються до проведення свята - клуби самби, ударні та духові оркестри, і театральні колективи, і просто туристи.
 
Придбати наряд, прикраси і грим для участі в святі можна в багатьох міських магазинах. У п'ятницю карнавал починається з дитячого костюмованого ходи в центрі міста, виступів юних музикантів і танцюристів. Після в дію вступають дорослі, які з ранку і ночі можуть запалювати в ритмі танцю на передбачених відкритих танцполах.
 
Суботній день відкриває великий вуличний парад з гігантськими ляльками, барвистими нарядами, платформами, на яких споруджені фантастичні декорації, а потім змагання барабанщиків. Увечері запланована спеціальна програма, що складається з танцювальних вечірок в клубах і на відкритому повітрі. У нічний час щорічно проходять неймовірні костюмовані бали. Завершальним дією карнавалу є запальні танці під бразильську музику і вечірки в ресторанах і барах.