Найбільший фестиваль сауни в Фінляндії

Найбільший фестиваль сауни в Фінляндії

15 Травня 2017 13:48

У літній період можна відвідати найбільший в світі фестиваль фінської сауни. Відомий свято Фінляндії буде проходити в трьох містах: Гельсінкі (8-11 червня), Турку (15-18 червня) і Ювяскюля (10-13 серпня). Гості фестивалю познайомляться з різними і незвичайними саунами країни, насолодяться фінської музикою, мистецтвом і національною кухнею.

У столиці свято буде зосереджений в центрі міста, розташувавшись на площі біля відомого Олімпійського стадіону, в Турку пройде в парку перед Замком Турку.

У Ювяскюля фестиваль буде найбільшим за площею, і одним з ключових елементів стане вода. Озеро міста дозволяє проектувати незвичайні сауни, такі як сауни в човнах і навіть підводні. Зона святкування буде мати у своєму розпорядженні новозбудованій величезною сауною, в якій зможе розміститися більше двохсот чоловік.

На святі передбачена розважальна програма, подача закусок в сауні, лекції та сеанси сауна-йоги. Віп-гостей чекають окремі сауни з барбекю і виступи артистів в невимушеній затишній атмосфері.