Les Pres D'eugenie - новий готель-палац у Франції!

Les Pres D'eugenie - новий готель-палац у Франції!

29 Серпня 2017 06:20

Французький готель Les Pres D'eugenie 5 * потрапив в список готелів, що мають статус палацу у Франції. На зборах комісії, до складу якої увійшли міністр закордонних справ Жан-Ів Ле Дріан і міністр економіки і фінансів Брюно Ле Мер, готелю Les Pres d'Eugenie присудили статус «Палац» на 5 років.

 

Les Pres d'Eugenie розташований на французькому курорті Ежені-ле-Бен і в дійсності є невеликим палацом, котрий обіймав територію в 7,6 га, що складається зокрема з розкішних садів. Готель класу люкс знаходиться у володінні знаменитого шеф-кухаря Мішеля Герара, що має три зірки Гіда Мішелн з 1977-го року.

 

Готель має в своєму розпорядженні 39 номерами і 4 віллами, що входять в комплекс будівель, розподілених по всій території володіння. Серед послуг готелю - спа, кухня і кулінарні курси від титулованого шефа.

 

Категорія готелів-палаців існує з 2010 року і включає виняткові готелі, що відображають сильні сторони Франції. Значущим статусом «палацу» нагороджуються п'ятизіркові готелі з особливим географічним положенням, історичним інтересом і особливим спадщиною.

 

У списку французьких палаців вже значаться 24 готелю, серед яких Les Sources de Caudalie в Мартіяк (Жиронда), Royal Evian (Верхня Савойя), Bastide de Gordes (Воклюз) і Reserve Paris.