Яскраві події Фінської курорту Леві!

Яскраві події Фінської курорту Леві!

23 Лютого 2015 16:30

Шанувальників спорту та здорового способу життя чекає низка незабутніх заходів на одному з найвідоміших гірськолижних курортів Фінляндії. З кінця лютого до середини травня в Леві пройде цикл змагань, розважальних та святкових шоу.
На 26-28 лютого намічено проведення ArcticBootCamp - заходу, який включає активні тренування в тренажерному залі і на вулиці, фітнес- і велнес-програми для прихильників здорового способу життя, правильного харчування і фізичних навантажень.
З середини березня стартує фестиваль Arctic Tough Viking, на якому відбудеться легендарна «битва гладіаторів». Суперники цього змагання повинні будуть подолати 15 найскладніших перешкод на відрізку довжиною в п'ять кілометрів. Взяти участь в битві може будь-хто, як самостійно, так і командою.
22 березня на озері Левіярві кращі наїзники Фінляндії будуть випробовувати свої сили в рамках Arctic Horse Race Levi.
І, звичайно ж, організатори планують грандіозно відзначити травневі свята. З 26 квітня по 2 травня всі бажаючі зможуть взяти участь у карнавальній ході, веселих спусках на гірських лижах в карнавальних костюмах, after-ski вечірках, танцях і дискотеках, командних іграх, і багато іншого.
Levi Camp - щорічний зліт сноубордистів і скейтбордистів завершить сезон 8-9 травня. Безсумнівний плюс цього гірськолижного курорту в тому, що сезон триває до середини травня.