Lufthansa вводить нові тарифи без багажу

Lufthansa вводить нові тарифи без багажу

03 Серпня 2015 12:53

28 липня стартував продаж квитків авіакомпанії Lufthansa за новими тарифами, найдешевший серед яких не включає перевезення багажу.

Перельоти за новою концепцією будуть виконуватися з 1-го жовтня в Європі, включаючи Україну, Білорусь, Грузію та Росію.

Нова політика аналогічна системі, за якою літають авіакомпанії Swiss та Austrian. Економ-клас розбитий на три підкласи: Light, Classic и Flex. Бізнес-клас залишається один, в нього включена максимальна гнучкість змін та весь комплекс послуг.

Вартість квитків за тарифом Light стартує від €89 в обі сторони. Він не включає перевезення багажу і дозволяє безоплатно перевозити лише ручну поклажу. Будь-які зміни або відміна квитка – заборонені. Перевезення багажу можна сплатити окремо – за €15 за кожен переліт в одну сторону.

Тариф Classic включає перевезення багажу та вибір місця заздалегідь. Вартість квитка – від €129 в дві сторони. Змінити дату вильоту можна зі штрафом €65.

Квитки Economy Flex дозволяють пасажирам  без штрафів змінювати дату вильоту або відміняти квиток після оплати сбору €120. Вони будуть коштувати дорожче квитків Classic на €60-160 в залежності від маршруту.

Третина всіх пасажирів в Європі подорожують лише з ручною поклажею, тому нова тарифна політика відображає бажання пасажирів сплачувати лише ті сервіси, якими вони користуються, стверджують у Lufthansa.

Ще раніше спеціальні тарифи, що не включають перевезення багажу, в рамках конкуренції з лоу-кост перевізниками, на окремих рейсах ввели Air France, KLM и British Airways.