Чарівна тюльпанова весна в Стамбулі!

Чарівна тюльпанова весна в Стамбулі!

08 Квітня 2019 08:19

Щорічно в квітні Стамбул наповнюють ароматні барвисті тюльпани. Весняний фестиваль тюльпанів Istanbul Lale Festivali збирає в турецькому місті тисячі туристів з усього світу. До кінця квітня мільйони розпустилися тюльпанів будуть радувати буйством фарб і неймовірних запахів. Тюльпан - національним символом Туреччини з часів Османської імперії.

Традиційно всі головні заходи фестивалю проходять в парку Емірган (Emirgan Park), де можна побачити особливо красиві і великі тюльпани. Крім того, тюльпани можна бачити всюди: на центральних вулицях, в алеях і парках, а також в будь-якому дворі. Кращі турецькі ландшафтні дизайнери намагаються здивувати жителів і гостей міста своїми яскравими композиціями зі всіляких сортів тюльпанів.

У Стамбулі проходять виставки різних сортів тюльпанів, картин і панно з живих квітів, квіткові шоу в парках міста, зустрічі виробників і покупців, і, звичайно ж, ярмарок, де можна придбати цибулини рідкісних сортів і все необхідне для вирощування.

Побувавши на яскравому ароматному фестивалі, Ви неодмінно повірите в легенду Туреччини, про те, що на дні тюльпана заховане щастя!