Попробуйте в новом дизайне

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!

Новини

Міжнародні Авіалінії України підкорили Канаду!

Міжнародні Авіалінії України підкорили Канаду!

02 Лютого 2015 15:32

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» успішно пройшла аудит з авіаційної безпеки і отримала дозвіл на виконання польотів до міст Канади. Офіційне повідомлення від влади Канади вже отримано.
У планах МАУ почати виконання трансатлантичних рейсів за маршрутом Київ - Торонто- Київ вже влітку 2015 року. Для реалізації цих планів передбачено проведення аудиторської перевірки по заходам авіаційної безпеки Міністерством Транспорту Канади. Дана процедура була проведена в грудні 2014 року і полягала в перевірці відповідності вимог керівних документів авіакомпанії з авіаційної безпеки стандартам і вимогам Міжнародної організації цивільної авіації, регуляторних документів Канади у сфері авіаційної безпеки, а також застосування даних заходів на практиці.
За результатами аудиту експерти дійшли висновку, що Програма авіаційної безпеки МАУ відповідає найвищим міжнародним стандартам, і авіакомпанія готова до запуску прямих трансатлантичних рейсів з України до Канади. Крім того, члени комісії особливо відзначили професійний рівень персоналу МАУ, задіяного в забезпеченні безпеки пасажирів і повітряних суден.

comments powered by Disqus