Мобільні посадкові талони можна буде використовувати в аеропорту Бориспіль!

Мобільні посадкові талони можна буде використовувати в аеропорту Бориспіль!

23 Лютого 2015 16:21

В аеропорту Бориспіль планується введення процедури проходження контролю по мобільним посадковим талонами. Відповідне обладнання було закуплено ще до Євро-2012, але досі їм не користувалися.
На даний момент керівництво аеропорту займається врегулюванням формальностей на законодавчому рівні, також необхідно узгодити всі питання з прикордонною службою.
Новими можливостями мобільних посадкових талонів зможуть скористатися пасажири тих авіаперевізників, які підтримують дану послугу. Для цього потрібно попередньо пройти реєстрацію на рейс на сайті авіакомпанії і завантажити спеціальний бар-код, який буде просканований при вході в зону контролю і під час посадки прямо з екрану мобільного пристрою.
На сьогоднішній день посадкові талони приймаються тільки в роздрукованому вигляді, при цьому служба безпеки та прикордонники ставлять свої штампи на документі.
Бориспіль буде не першим аеропортом в Україні, котрий надаэ подібну послугу пасажирам. В аеропорту Донецьк система електронних посадкових талонів діяла з 2012 року.