Мобільний додаток для аеропорту Майамі

Мобільний додаток для аеропорту Майамі

21 Серпня 2017 13:52

Міжнародний аеропорт Майамі першим в світі реалізував функцію прискореного проходження паспортного контролю на кордоні США. Така прискорена процедура стала можливою завдяки мобільному устройствуу - Mobile Passport Control - на базі свого фірмового додатка.

 

За допомогою офіційного додатка аеропорту Майамі (MIA Airport Official App) американські і канадські громадяни, які прибувають до Америки через Майамі, можуть повідомляти свої дані Прикордонно-митній службі США у вигляді штрих-коду, отриманого на мобільний телефон.

 

Новий комфортний сервіс розроблений глобальним постачальником ІТ рішень для авіаційної галузі компанією SITA і сертифікований Прикордонно-митною службою США. Послуга в режимі Mobile Passport Control значно прискорює процедуру проходження формальностей на кордоні Сполучених Штатів.

 

За допомогою мобільного додатку відповідні категорії пасажирів можуть повідомляти свої паспортні дані і відповідати на питання Митно-прикордонної служби ще до проходження перевірки на кордоні. Цей зручний сервіс не вимагає яких би то ні було попередніх погоджень і пропонується безкоштовно.

 

Інноваційний мобільний сервіс відмінно доповнює собою можливості системи Personal Travel Assistant, яка вже з успіхом використовується при обслуговуванні пасажирів в аеропорту Майамі.