Модернізація залізничного-магістралі між Стамбулом і Софією

Модернізація залізничного-магістралі між Стамбулом і Софією

04 Листопада 2018 12:30

Туреччина розробила проект з модернізації ділянки магістральної залізничної лінії протяжністю 200 км, що зв'язує Стамбул і кордон з Болгарією. Реалізація цієї програми, з початком будівельних робіт в першій половині 2019 року, наблизить Туреччину до створення наскрізного ж / д сполучення між східною і західною границями. термін закінчення поки не оголошений.

 

Проект передбачає демонтаж існуючої лінії між станціями Черкезкой і Капікуле, зведення нового земляного полотна і укладку верхньої будови двухпутной лінії, що забезпечує рух з максимальною швидкістю 200 км / год.

 

На ділянці буде впроваджена система електрифікації змінним струмом напругою 25 кВ і частотою 50 Гц, засоби сигналізації та європейська система управління рухом поїздів ETCS рівня 1, а також відповідна апаратура зв'язку.

 

Заплановано і будівництво додаткових службово-технічних будівель, реконструкція станцій Черкезкой і Капікуле, а також проектування і будівництво двох автодорожніх шляхопроводів, п'яти надземних і двох підземних переходів, шести водопропускних труб і шести підпірних стінок.