Смачний і найбільший літній фестиваль морозива!

Смачний і найбільший літній фестиваль морозива!

19 Червня 2017 14:07

У Празі в недільний день - 25 червня проходитиме солодкий освіжаючий свято морозива Prague Ice Cream Festival 2017. У виставковому центрі Vystaviste Praha в районі Голешовіце можна випробувати всі види морозива - джелато, йогуртовое, ice roll, сорбе, веганські, біо і інше. Смачне і холодне морозиво - це справжній скарб літа!

 

Тут ви знайдете не тільки різні види морозива, а й безліч інших ласощів. Чи зможете брати участь в насиченою розважальною програмою фестивалю, передбаченої для дітей і дорослих - конкурси, виступи діджеїв, майстер-класи та багато іншого. У числі іншого, відбудеться і конкурс за звання кращого морозива фестивалю. На фестиваль будуть пригощати свіжими фруктами, алкогольними та безалкогольними напоями, кавою і просто смачну їжею. Свято триватиме з 10:00 до 19:00.

 

Квитки на захід можна придбати від 80 крон (вартість для студентів до 26 років), вартість квитків для дорослих від 110 крон, при попередньому замовленні або на місці, в касах виставкового центру від 150 крон. Дітям з ростом до 120 см і пенсіонерам старше 70 років вхід безкоштовний.

 

Кожен відвідувач фестивалю отримає після оплати входу ідентифікаційний браслет, який служить як квиток і дозволяє входити і залишати виставковий центр скільки завгодно раз. Браслет можна передавати іншим людям: на вході його перевірятиме служба безпеки.