Музеї Відня відкриті для вечірніх відвідувань!

Музеї Відня відкриті для вечірніх відвідувань!

27 Березня 2018 20:20

Музеї столиці Австрії пропонують велику програму для відвідувань у вечірній час. Віденські музеї підготували цікаві культурні та навіть гастрономічні заходи, що проводяться до 21:00 в різні дні тижня.

 

У музейну програму Бельведера входить відмінне поєднання - мистецтво і їжа. Екскурсія по музею доповнена гастрономічною програмою. Відвідування палацу Шенбрунн також можна об'єднати з вечерею. Пропозиція «Вечір в Шенбрунні» включає екскурсію по палацу, вечеря в кафе-ресторані Residenz і концерт.

 

По вівторках відкритий до 22-ї години відкритий Австрійський музей прикладного та сучасного мистецтва. По середах до 21:00 Альбертіна, Бельведер 21 і Віденський природно-історичний музей. У Віденському природно-історичному музеї щосереди з 19:00 проходить гастрономічний вечір. З жовтня по березень подають мідії, рибу і морепродукти, а з квітня по червень - страви зі спаржею.

 

Щочетверга до 20 годин працюють Соборний Віденський музей і Музей MUSA і до 21:00 відкритий Віденський музей історії мистецтв, Музейний квартал Відня, Музей Леопольда, Музей сучасного мистецтва віденського фонду Людвіга, Кунстхалле Відень, Кюнстлерхаус, Австрійська Національна Бібліотека, Літературний музей.

 

Гурме-вечір у Віденському музеї історії мистецтв об'єднує культурні та гастрономічні задоволення, що проводяться щочетверга з 18:30 до 22-ї години в ресторані в купольних залі. У п'ятницю до 21:00 гостей прийматимуть Альбертіна, Всесвітній музей Відня і Бельведер 21.