Музичний іспанський фестиваль Sonar

Музичний іспанський фестиваль Sonar

12 Червня 2017 14:35

З 15 червня 2017 року межах сонячної різноманітної Барселони відбудеться відкриття щорічного музичного фестивалю під назвою Sonar. Традиційне свято Сонар являє собою не тільки фестиваль розширеної електронної музики і мультимедійного мистецтва, а й форум сучасного мистецтва. Триває масштабний захід всього три дні, за які потрібно встигнути насолодитися електронним ритмом музичного мистецтва.

 

У фестивалі беруть участь світові зірки, прогресивні музиканти та ді-джеї, для підтримки яких з'їжджаються тисячі фанатів електронної танцювальної музики і «запалюють» дні і ночі безперервно. Тут можна насолоджуються аудіовізуальними інсталяціями, DJ-сетами, виступами музичних груп і артистів. І до того ж середземноморський колорит Барселони надає свята музики унікальну атмосферу.

 

Фестиваль щорічно насичений останніми тенденціями в таких різних напрямках, як електроніка, хіп-хоп, хаус, електро-поп, електро-джаз, мікрохаус, цифровий конкретизм. Програма фестивалю ділиться на дві програми Sonar by Day і Sonar by Night і включає різноманітні виступи ді-джеїв, кінопокази, конференції, виставки, майстер-класи та багато іншого яскравого і запального.