Загадки Агати Крісті в готелі Rocco Forte

Загадки Агати Крісті в готелі Rocco Forte

26 Червня 2018 23:02

У лондонському готелі Rocco Forte Brown's Hotel проводяться квести для всієї родини. Готель разом з компанією Sharky & George придумав квести, в яких діти можуть перевтілитися в детективів, дослідників чи таємних агентів. Крім того, учасників розслідування чекає гастрономічний квест і сімейна гонка по всьому місту.

Brown's Hotel - один з улюблених готелів знаменитої письменниці детективів Агати Крісті і ідеальне місце для початку розслідування таємничого зникнення полковника Фоссета. Гості перенесуться в Лондон двадцятих років і спробують знайти зниклого полковника.

Ще один квест присвячений Теодору Рузвельту, який в 1886 році зупинявся в готелі в ніч перед весіллям з Едіт Кероу. Свідоцтво про весілля висіло на стіні в зоні ресепшн готелю, поки не було вкрадено і замінено копією. Гостей зустріне агент під прикриттям з проханням про допомогу в пошуках оригіналу документа. Учасники цієї відповідальної місії повинні будуть знайти викрадачів, досліджуючи околиці району Мейфер.

Rocco Forte Brown's Hotel - це елегантний п'ятизірковий готель, розташований між площею Пікаділлі і вулицею Ріджент-стріт. До послуг гостей чудовий ресторан вишуканої кухні, тренажерний зал і заспокійливий спа-салон. Готель знаходиться в ексклюзивному районі Мейфер, в декількох хвилинах ходьби від галерей і дизайнерських магазинів.