Новий шикарний готель відкрився на Мальдівах

Новий шикарний готель відкрився на Мальдівах

19 Грудня 2016 15:17

Більше розкішного відпочинку можливо в новому бутік-готелі на Мальдівських островах. Готель Milaidhoo Island Maldives розташувався на одному із затишних Мальдівських островів, в самому серці біосферного заповідника, що охороняється ЮНЕСКО, в районі атола Баа.

 

Гості готелю можуть комфортно розміститися в 30 шикарних віллах, встановлених на палях в водах лагуни, і крім того представлені 20 чудових пляжних вілл, оточених густою тропічною рослинністю. У кожній віллі продуманий невеликий холодильник для різних напоїв.

 

Білосніжні піщані пляжі, кораловий риф і бірюзові води океану - все це чекає гостей готелю. Це єдиний готель на атолі, спеціально призначений для комфортного відпочинку закоханих.

 

Сучасну інтерпретацію острівної кухні пропонують у фірмовому ресторані готельного комплексу, оформлений у вигляді трьох традиційних Мальдівських човнів, який розташувалися на воді. До послуг постояльців готелю спа-центр, що складається з чотирьох павільйонів, також встановлених на воді. Тут можна зайнятися йогою, медитацією, пропонуються в готелі всілякі водні види спорту, а також рибалка або екскурсії на прилеглі острови і мілини.