Нові норми ручної поклажі авіаперевізника Norwegian Air Shuttle

Нові норми ручної поклажі авіаперевізника Norwegian Air Shuttle

18 Лютого 2020 13:20

Лоу-кост Norwegian Air Shuttle 23 січня змінив норми ручної поклажі за найдешевшими тарифами. Нова політика провезення ручної поклажі введена на європейських і далекомагістральних рейсах, значно зменшивши безкоштовну норму для найдешевших тарифів LowFare.

 

Згідно з нововведеннями, пасажири з такими авіаквитками зможуть брати на борт тільки невелику сумку з габаритами до 38х30х20 см і вагою до 10 кг, яку необхідно розмістити під попереду стоїть крісел. Перевезення додаткової сумки на коліщатках з габаритами до 55х40х23 см, яка раніше входила в безкоштовну норму, буде платною, за ціною від 5 до 9 євро в залежності від дальності рейсу.

 

Два предмета ручної поклажі і раніше зможуть брати пасажири, які купили квитки за тарифами LowFare +, Flex і Premium. При цьому для квитків Flex і Premium загальний дозволений вага збільшений з 10 до 15 кг.

 

У Norwegian Air Shuttle зміна політики пояснили тим, що більшість їхніх літаків може перевозити 186 пасажирів, в той час як на багажних полицях в салоні поміщається 80 валіз. Нова політика Norwegian Air Shuttle щодо ручної поклажі схожа на правила найбільших європейських лоу-костів Ryanair і Wizz Air, які вступили в силу восени 2018 року.