Новинка сезону! Мега-аквапарк The Olympia Aquapark в Греції!

Новинка сезону! Мега-аквапарк The Olympia Aquapark в Греції!

17 Липня 2017 14:15

В кінці червня на розкішному грецькому Riviera Olympia Resort на Пелопоннесі відчинив свої двері Мега-аквапарк The Olympia Aquapark, призначений для всієї родини.

 

У новому аквапарку курорту на площі в 20 тисяч кв. м гості можуть насолодитися величезним спектром водних розваг, а також різноманітністю можливостей для активного і цікавого відпочинку. Унікальний готельний комплекс на Пелопоннесі складається з 4 готелів, 20 ресторанів і барів, 4 тисячі кв. м ландшафтних басейнів, 2 км піщаного узбережжя, де неодмінно знайдеться великий вибір розваг для всієї родини.

 

У вашому розпорядженні:

- Захоплюючі водні гірки Looping Rocket, Space Hole, Wave Slide, Multi Surf, Black Hole.

- Атракціони для любителів рафтингу Rafting Slides і Flying Boats.

- Веселі дитячі атракціони: пригодницька вежа, понад 100 різноманітних ігор, водоспади і водний вулкан.

- Бар з терасою, де гостям пропонуються чудові закуски, фрукти, свіжі соки і дуже смачне морозиво. Це ідеальне місце для тих, хто хоче розслабитися після активного дня в аквапарку.

Напої і їжа оплачуються додатково.

 

Передбачені в аквапарку і додаткові можливості для відпочинку:

- програма Kids Summer Camp в цьому році доповнена уроками танців і курсами макіяжу.

- заняття танцями для всіх рівнів (діти від 5 років і дорослі) з червня по вересень. Стилі: джаз, barre a terre, латинські та сучасні.

- на курорті знайдуться активності на будь-який смак: пейнтбол, парамотор, аквааеробіка, пілатес, теніс, міні-футбол, баскетбол, гірські велосипеди, верхова їзда, трекінг, гімнастика, фітнес-уроки, плавання і водні види спорту, танцювальні уроки для всіх рівнів підготовки.

- є все розмаїття SPA і талассо-процедур. Elixir Thalassotherapy Center розташувався на площі 4,5 тисячі кв. м і побудований в стилі античних храмів.

І багато іншого!