Новий сезон бранчів і джазу в Парижі!

Новий сезон бранчів і джазу в Парижі!

04 Грудня 2017 20:54

У п'ятизірковому готелі La Reserve Paris Hotel and Spa знову діє традиція проведення недільних бранчів і джазових вечорів. Бранч - поєднує в собі всі принади сніданку і ланчу і стане справжньою знахідкою для тих, хто любить пізно прокидатися, не встигає поснідати або любить перекушувати між основними прорізами їжі.

 

У розкішній обстановці кожен бажаючий може отримати насолоду від недільний бранч з 11:00 до 14:30 за 130 євро на дорослого і 55 євро для дитини до 12 років. Бранч сприяє повному розслабленню і спілкуванню в неформальній обстановці. У супроводі живої музики можна провести прекрасний вечір в бібліотеці Duc de Morny, де виступають джазові музиканти. Музичні виступи проводяться щодня: щовечора з 19:00 до 23:30 в суботу та неділю, з 17:00 до 21:30 - в будні.

 

Готель La Reserve Paris ідеально розташований у самому серці Парижа, на ексклюзивній вулиці Габріель, між Єлисейськими полями і Фобур-Сен-Оноре, в колишній резиденції дизайнера П'єра Кардена. З готелю відкриваються неймовірні види на Гранд-Пале, Ейфелеву вежу, Пантеон і Обеліск на площі Згоди. З невимушеною атмосферою приватного клубу, він може похвалитися сучасним, позачасовим дизайном інтер'єру від Жака Гарсіа. Гостей готелю чекає витончений індивідуальний сервіс і розкіш.