Новий термінал в аеропорту Амстердама

Новий термінал в аеропорту Амстердама

25 Вересня 2017 16:08

В амстердамському аеропорту "Схіпхол" в 2023 року відкриється новий термінал для пасажирів. За рівнем комфорту Schiphol вважається одним з кращих аеропортів світу. Новий функціональний і комфортний термінал буде примикати до залів відправлення і прибуття терміналу 1.

 

Над дизайном проекту працює нідерландська компанія KAAN Architecten, втілюючи в інтер'єрне виконання за принципом екологічності та економії енергії. Простір терміналу буде організовано таким чином, щоб всередину проникало якомога більше денного світла.

 

Аеропорт Схіпхол розташований приблизно в 18 км від Амстердама. Schiphol - найважливіші повітряні ворота Європи поряд з лондонським аеропортом Хітроу в Великобританії, Франкфуртским міжнародним аеропортом в Німеччині і аеропортом Париж - Шарль-де-Голль у Франції. П'ять злітно-посадкових смуг забезпечують високу пропускну здатність - близько 50 мільйонів чоловік в рік, є і шоста смуга для рейсів малої авіації. І в зв'язку з великим напливом пасажирів планується спорудження сьомий смуги.