Нова система продажу квитків в Галерею Уффіці

Нова система продажу квитків в Галерею Уффіці

08 Листопада 2018 07:27

Музей Галерея Уффіці у Флоренції в 2019 році запустить нову систему продажу квитків, що дозволяє гостям музею потрапити всередину за п'ять хвилин. Передбачено, що нове впровадження дозволить скоротити час очікування в черзі на вхід з декількох годин до п'яти хвилин. Щоб зараз потрапити в сховище кращої колекції італійського мистецтва епохи Відродження, потрібно відстояти в черзі кілька годин в будь-яку погоду.

 

При новому розкладі мисливці за артом, які прийдуть в Уффіці, зможуть купити квиток в автоматі із зазначенням точного часу відвідування і будуть точно знати, скільки у них часу залишається на те, щоб прогулятися по місту, ознайомитися з іншими пам'ятками, заправитися кави і так далі .

 

Систему вже протестована і показала прекрасний результат. З новою системою туристи увійдуть до музею без втоми і знемоги. Алгоритм роботи системи розробили в італійському університеті Аквіла. Нова система, імовірно, запрацює вже в 2019 році і згодом її переймуть інші музеї Італії - від Колізею до Ватикану.