Новий розклад польотів зимових рейсів МАУ

Новий розклад польотів зимових рейсів МАУ

08 Листопада 2018 07:29

У період зимової навігації 2018/2019 авіакомпанія МАУ запровадить зміна частоти польотів за трьома десятками напрямків з Києва та регіонів України. З 20 грудня авіаперевізник збільшить частоту польотів на лінії Київ-Бангкок до шести рейсів в тиждень і до трьох рейсів в день на лінії Київ-Стамбул. Збільшення інтенсивності польотів між Києвом і Бангкоком в зимовий період визначено зростанням інтересу до напрямку з боку як пасажирів з України, так і туристів з Європи, які подорожують транзитом через Київ

 

Згідно сезонності попиту, який знижується в зимову пору року, скорочено кількість польотів на середньомагістральних і далекомагістральних маршрутах з Києва до Алмати, Астани, Ларнаки, Венецію, Афіни, Барселону, Мадрид, Рим, Франкфурт, Брюссель, Ригу, Вільнюс, Стокгольм, Гельсінкі, Лондон, Копенгаген, Анкари, Мілан (Бергамо), Прагу, Відень, Тель-Авів, Баку, Єреван, Тбілісі, Амман, Тегеран, Торонто і Пекін.

 

Також буде зменшена частота на прямих міжнародних маршрутах з регіонів України на лініях зі Львова до Мадрида і з Івано-Франківська до Валенсії і Аліканте. На внутрішніх маршрутах МАУ зменшить на один рейс на тиждень частоту польотів з Харкова і Львова до Києва.