У Сінгапурі святкують китайський Новий Рік!

У Сінгапурі святкують китайський Новий Рік!

02 Лютого 2015 15:33

У Сінгапурі розпочалися урочистості, присвячені китайському Новому року. Туристи, які відвідують Сінгапур в цей час, можуть стати учасниками феєричних вуличних шоу та долучитися до старовинних китайських традицій.
Урочистості проходитимуть протягом двох місяців, до 19 березня 2015 року. Офіційна церемонія запалювання святкових вогнів відбулася 31 січня о 18:00 на вулицях New Bridge Road і Eu Tong Sen Street. За день до цього ще на кількох вулицях відкрилися святкові вуличні базари, які працюватимуть до 18 лютого.
Починаючи з 27 січня по традиції туристи і місцеві жителі зможуть залишати записки з бажаннями на Дереві бажань, яке стоятиме на Chinatown Point.
Площа Kreta Ayer Square 7 лютого стане місцем проведення XVIII Міжнародного конкурсу танцю Лева. У ньому беруть участь кращі танцюристи Сінгапуру і країн Тихоокеансько-Азіатського регіону.
Власне Новий рік за східним календарем в цей раз наступає в ніч з 18 на 19 лютого. Всі свята завершаться на 15-ий день нового року Святом ліхтарів. Цього року він буде відзначатися п'ятого березня.