Платне харчування на далеких рейсах Lufthansa!

Платне харчування на далеких рейсах Lufthansa!

27 Березня 2018 20:25

Німецька авіакомпанія Lufthansa на маршрутах великої протяжності з травня 2018 року введе додаткове платне харчування в преміум-економі і економ-класі.

 

З додаткового меню для пасажирів можна замовити одне з семи страв, що подаються в фарфоровому посуді. У карті страв представлений стейк на грилі, бенто з традиційними японськими суші, класичні баварські закуски, азіатське меню зі страв з кіноа, середземноморська паста з креветками і екзотичні тайські страви з каррі.

 

Замовлення комплекту платного харчування обійдеться пасажиру від 19 до 33 євро. при бронюванні їжі за 24 години до вильоту для далеких рейсів з Франкфурта або Мюнхена. Платне меню буде введено як доповнення до звичайного безкоштовного харчування і напоїв на борту.

 

У преміум-економ-класі авіакомпанія Lufthansa також пропонує страви, сервірування в фарфоровому посуді; крім того, пасажирам тут запропонують вітальний напій. У салоні економічного класу вибір безкоштовної їжі і напоїв також відповідає високим стандартам. На додаток до традиційного кулінарному розмаїттю пасажири Lufthansa можуть насолодитися стравами дитячого і спеціального меню.