Portaventura - кращий парк розваг в Європі!

Portaventura - кращий парк розваг в Європі!

21 Серпня 2017 13:49

За версією порталу World of Parks іспанська парк Port Aventura World названий кращим європейським парком розваг 2017 року. World of Parks - один з лідируючих онлайн порталів про тематичних парках і подорожах. Кращий парк року був визначений шляхом он-лайн голосування, участь в якому взяло понад 35 000 читачів.

 

Крім того, в Port Aventura названо найкраще шоу, під назвою «Dance Revolution», насолода від якого вже отримало понад 500 000 відвідувачів парку. Це одне з найзнаменитіших шоу парку PortAventura, яке номіновано четвертий раз поспіль. «Dance Revolution» - це ефектний мюзикл, який запрошує глядачів в захоплюючу подорож по світу музики з 1940-1950 років по сьогоднішній день.

 

Відкрийте для себе світ пригод, відвідавши приголомшливі тематичні парки і найнеймовірніші тематичні готелі Portaventura. Тут ви зможете насолодитися кращими пропозиції розваг, відпочинку, відвідуванням ресторанів і відмінного шопінгу, про які тільки можна мріяти. На території PortAventura World розташовується тематичний парк PortAventura, аквапарк Caribe Aquatic Park, який нещодавно відкрився Ferrari Land, п'ять готелів і конференц-центр.