Португальська фестиваль вина на Мадейрі вже почався!

Португальська фестиваль вина на Мадейрі вже почався!

04 Вересня 2017 13:55

До 10.09.2017 на острові Мадейра буде проходити щорічне свято вина Madeira Wine Festival. Це яскраве свято приурочений до закінчення сезону збору врожаю винограду. На фестиваль з'їжджаються поціновувачі вина Мадейри, всі жителі і гості острова. Вино Мадейри відомо у всьому світі! Мадейра - кріплене вино з бурштинової забарвленням і карамельно-горіховими відтінками в смаку і ароматі. Крім того, вина такого типу можуть бути як сухими, так і десертними. Особливість цих вин в витримці виноматеріалу і в процесі приготування вина при досить високій температурі (близько 30-45 ° C) протягом значного часу.

 

Це ідеальний привід для того, щоб познайомитися з місцевою історією і гастрономією в досить оригінальній формі. Тут проходять ремісничі виставки та майстер-класи з мистецтва виноробства, шоу-програми, концерти національної португальської музики.

 

А також під час свята вина Мадейри в місті Фуншал відбудеться Тиждень Європейського фольклору, в якій візьмуть участь національні та іноземні етнографічні групи, познайомивши глядачів з культурою та етнографією. Є можливість також приєднатися до місцевих жителів в Селі вина, яка розташована на головній площі Фуншала. Село запропонує тематичні вечері і ігрові майстерні.

 

А на завершення Madeira Wine Festival 9 вересня відбудеться урочистий збір і віджимання винограду, який традиційно проходить в виноградниках Ештрейту-де-Камара-де-Лобуш. У зборі може взяти участь кожен бажаючий. І все це не без участі мадерьянскіх фольклорних гуртів.