Попробуйте в новом дизайне

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!

Новини

Авіакомпанія Qantas пропонує пасажирам віртуальну реальність!

Авіакомпанія Qantas пропонує пасажирам віртуальну реальність!

02 Лютого 2015 15:32

Австралійський авіаперевізник спільно з компанією Sumsung планує випробувати новий вид розваги на борту літака - шолом віртуальної реальності. Тестування з метою отримання відгуків почнеться з середини лютого.
Випробовувати нововведення почнуть відвідувачі бізнес-залів в Сіднеї і Мельбурні, а також пасажири деяких рейсів між Австралією і Лос-Анджелесом. Тривимірні програми, пропоновані до перегляду, будуть найрізноманітнішими. Qantas має намір транслювати інформацію про свої послуги та міста маршрутної мережі, віртуальні тури по новим локаціям, картинку з відеокамер, розташованих зовні літака, а також голлівудські блокбастери. Таким чином, пасажири зможуть не тільки за допомогою корисної інформації «зорієнтуватися на місцевості», але й отримати масу вражень від можливості побачити на власні очі посадку літака.
"З точки зору розвитку системи розваги на борту, це перший подібний досвід в галузі", - заявила керівник відділу брендингу, маркетингу та корпоративних відносин Qantas Group Олівія Вірс. Про те, яким чином послуга буде введена в експлуатацію по всій мережі, стане відомо після тримісячних випробувань.

comments powered by Disqus