Qatar Airways прямим рейсом з'єднає Київ і Доха, Катар

Qatar Airways прямим рейсом з'єднає Київ і Доха, Катар

17 Липня 2017 14:19

Авіакомпанія Qatar Airways 28 серпня 2017 року запустить нові прямі рейси на маршруті Доха - Київ. Польоти на лінії будуть відбуватися 7 раз в тиждень.

 

Згідно літнім розкладом, виліт з Доха по понеділках, вівторках, четвергах і суботах буде здійснюватися о 15:15 з прибуттям до Києва о 20:55 за місцевим часом. Зворотно з Києва виліт призначено о 23:45 з прибуттям в Доха о 05:05 на наступний день.

 

Також передбачені рейси по середах, п'ятницях і неділях з вильотом з Доха о 06:45 і прибуттям о 12:25 в київський аеропорт. На зворотному маршруті виліт з Жулян о 13:25 і приліт в Доха о 18:45.

 

Запуск рейсу в українську столицю є частиною посиленої експансії авіакомпанії в Східній Європі. Цього літа авіаперевізник запускає також рейси в Скоп'є, Республіка Македонія, в Прагу і Чеську Республіку.

 

Рейси до київському напрямку буде виконуватися на літаку Airbus A320. На борту є 12 місць в бізнес-класі і 132 місця в економ-класі. Літак оснащений індивідуальними екранами в спинці крісел, що пропонують всім пасажирам інтерактивну розважальну систему нового покоління Oryx One, з більш ніж 3000 розважальними програмами.

 

Головний виконавчий директор Qatar Airways, його Високоповажність пан Акбар Аль Бакер заявив: «Відкриття рейсу до Києва є частиною стратегії по розширенню бізнесу Qatar Airways, яка спрямована на запуск ряду напрямків, що надають нові можливості для подорожі пасажирам глобальної мережі. Завдяки даному рейсу пасажири зможуть безперешкодно подорожувати через головний хаб авіакомпанії, міжнародний аеропорт Хамад в Досі, в будь-яке з популярних напрямків у Східній Європі, а також по всій нашій динамічно розширюється мережі. Пасажири Qatar Airways отримають можливість повною мірою насолодитися красою Києва, одного з найбільш приголомшливих міст Східної Європи. Ми раді, що можемо відкрити ці ворота в Східну Європу ».