Qatar Airways оновила опцію безкоштовного номера в готелі!

Qatar Airways оновила опцію безкоштовного номера в готелі!

23 Січня 2018 17:12

Авіакомпанія Qatar Airways продовжила можливість бронювання послуги безкоштовного розміщення в одному з готелів 4 - 5 * за програмою + Qatar Free Stayover. Сервіс діє для всіх пасажирів, що здійснюють польоти рейсами авіакомпанії з міст України по авіаквитках, що включає тривалу пересадку в Досі не менше 12 годин.

Пасажири можуть скористатися до 28 лютого 2018 року оновленою послугою безкоштовного розміщення в двомісному номері готелю в період до 30 квітня 2018 року.

В рамках програми Qatar Free Stayover готель надається при виборі тривалої пересадки, навіть якщо в системі доступні пересадки менше 12 годин. Для безкоштовного розміщення в готелі, після отримання авіаквитків, не пізніш як за 72 години до вильоту, необхідно забронювати номер в готелі.

При бажанні залишитися в Досі на більш тривалий час, пасажир може забронювати номер на дві доби за фіксовану плату $ 100 в рамках програми + Qatar Ultimate. У номері можливе розміщення двох дорослих і одну дитину.

Розміщення в деяких готелях як за програмою + Qatar Free Stayover, так і по + Qatar Ultimate може включати також безкоштовний трансфер між готелем і аеропортом.